FACEBOOK
MENU GŁÓWNE
Aktualności
Info o szkole
Szkoły dzienne
Szkoły dla dorosłych
dla Uczniów
Plan lekcji
Matura
Rekrutacja
Nasze projekty
Fotogaleria
Biblioteka
Egzamin zawodowy
Sport w szkole
Filmy
Wolontariat
Absolwenci
PROJEKTY

POLECAMY

SŁOWNIKI


LOGOWANIE


BIPAktualności

´╗┐

Dodane przez: Informatyk
Data: 2017-12-21 15:19:53


NAUCZYCIEL NA MEDAL


We wtorek 12 grudnia w Teatrze Wybrze┼╝e odby┼éo si─Ö uroczyste podsumowanie wielkiego pomorskiego plebiscytu ÔÇ×Nauczyciel na medalÔÇť. Celem tej akcji by┼éo wyr├│┼╝nienie najbardziej charyzmatycznych i kreatywnych pedagog├│w. Zwyci─Özcy odebrali dyplomy i atrakcyjne nagrody, m.in. medale marsza┼éka wojew├│dztwa pomorskiego.
Sam marsza┼éek Mieczys┼éaw Struk tak┼╝e by┼é obecny na uroczysto┼Ťci. - Ka┼╝da okazja, ┼╝eby zwr├│ci─ç uwag─Ö na status nauczyciela, na jego prac─Ö, jest niezwykle wa┼╝na.
Plebiscyt "Nauczyciel na medal" to inicjatywa, dzięki której można pokazać społeczeństwu rolę nauczyciela, jego sukcesy i to, czym w istocie się zajmuje na co dzień - powiedział marszałek Struk.
Nagrody zosta┼éy przyznane w trzech kategoriach: dla nauczycieli klas I-III szko┼éy podstawowej, nauczycieli klas IV-VII i gimnazjum oraz dla tych, kt├│rzy ucz─ů m┼éodzie┼╝ w szko┼éach ponadgimnazjalnych. Byli z nami zar├│wno laureaci etap├│w powiatowych, jak i wojew├│dzkiego fina┼éu. Wyr├│┼╝nili┼Ťmy tych, kt├│rzy nie tylko doskonale przekazuj─ů wiedz─Ö, lecz tak┼╝e maj─ů umiej─Ötno┼Ť─ç nawi─ůzywania relacji z uczniami, ciesz─ů si─Ö sympati─ů, autorytetem i szacunkiem.
Wszystkim pogratulowa┼é redaktor naczelny ÔÇ×Dziennika Ba┼étyckiegoÔÇť, Mariusz Szmidka. - Ten plebiscyt to forma podzi─Ökowania osobom szczeg├│lnym, dlatego ┼╝e nauczyciel to zaw├│d wyj─ůtkowy. To wy, nauczyciele, dla uczni├│w, dla naszych dzieci jeste┼Ťcie nie tylko opiekunami, wychowawcami, ale te┼╝ liderami i przyjaci├│┼émi - powiedzia┼é Mariusz Szmidka
Anna Kłucinska zajęła II miejsce - powiat gdański, kategoria szkoły ponadgimnazjalne.
Janina Liedtke-Szymczak zajęła I miejsce - powiat gdański, kategoria szkoły ponadgimnazjalne.

oprac. J. Liedtke-Szymczak

Zobacz fotorelacj─Ö z tego wydarzenia >


Powr├│t

´╗┐

Wszelkie prawa zastrzeżone.
Webdesign: robaczeq.com | Administrator: Informatyk